[novinky]  [nabídka kurzů]  [představení skupiny arsa y toma]  [o flamencu]  [kontakt]
 [skupina arsa y toma]  [fotogalerie]


Odebírání novinek e-mailem
...........
Upozorněte nás na zajímavé akce
stáhněte si:
 [tapetu na plochu]  [ąetřič obrazovky] 

 [Fotografie: Noche Flamenca]

Nabízíme Vám hudebně-taneční představení flamenka. Taneční pár Jana Drdácká a Eduard Zubák v doprovodu živé kapely (kytara, zpěv, cajón, flétna, piano). Tančíme a hrajeme tradiční flamenkové styly ve vlastních hudebních aranžích a současných choreografiích.

FLAMENCO ELEMENT, 25-ti min.studie ženského prvku ve flamenku byl původně vytvořen pro ND Brno a měl premiéru v únoru 2010. Projekt dal vzniknout stejno-jmenné skupině, která sdružuje nejlepší české a slovenské flamenkové profesionály.

fotky z vystoupení Flamenco Elementu 2010/2011 najdete zde Plzeň 16.10.2010, Divadlo ABC Praha 10.4.2011

CARMEN A FLAMENCO je projekt tanečnice Jany Drdácké a operní pěvkyně Edity Adlerové. Prolínají se v něm za živého doprovodu árie ze slavného opery i písně F.G.Lorky s typickými flamenkovými tanci. Pro hostování s tímto projektem, kontaktujte zastupující agenturu J+D (www.agenturajd.net) Romana Janků tel.603491979.

Umělecké obsazení Carmen a Flamenco je: Edita Adlerová operní zpěv, Jana Drdácká a Eduard Zubák tanec, Miroslav Žára kytara, Zdeněk Žorna zpěv, Michael Cába cajón, Pavol Križovenský flétna (původní skupina Arsa y Toma), Jan Pech violoncello.

Fotky z představení najdete ve fotogalerii.

 [verze pro tisk]  [multimediální verze]  [espanol]  [english]